درباره ما

یکی از تجهیزات به ظاهر ساده و در عین حال کاربردی و مهم پروژه های بزرگ صنعتی و ساختمانی، گریتینگ بوده که معمولا قطعه تکمیل کننده و پایانی پروژه ها می باشد. همچنین به علت کاربرد آن، در معرض دید عموم و زیر پای افراد نصب می شود.
لذا از نظر کیفیت فنی و ظاهری و زمان ارائه و نصب در سایت، از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

مجموعه تولیدی آسا گریتینگ (آژینه صنعت) با تکیه بر دانش فنی، علم و تکنولوژی به روز، ماشین آلات قدرتمند و پیشرفته، نیروی کار مجرب، فضای کاری با ارگونومی اصولی و خط تولید استاندارد و نیمه اتوماتیک خود، توانایی تولید سالانه حداقل 2500 تن گریتینگ فلزی دست ساز و الکتروفورج را پوشش گالوانیزه گرم داشته و آماده خدمت رسانی و همکاری با پروژه های بزرگ ساختمانی و صنعتی در داخل و خارج از کشور می باشد.

شرکت گریتینگ

از عمده محصولات این مجموعه گریتینگ فلزی سیاه، گریتینگ گالوانیزه، کف پله گریتینگ، پاگرد، گریتینگ کانال و گریتینگ استیل بوده که در این بین گریتینگ های فلزی در انواع تسمه در تسمه، نیم تسمه در تسمه و میلگرد یا چهارپهلوی تابیده در تسمه تولید می گردد.

همچنین مجموعه آسا گریتینگ آماده تأمین و تهیه انواع گریتینگ الکتروفروج و گریتینگ فایبرگلاس (کامپوزیتی) مطابق با مشخصات و نقشه های تولیدی شما با بهترین کیفیت و کمترین زمان ممکن می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره رایگان و ارسال درخواست قیمت گریتینگ از قسمت «تماس با ما» اقدام فرمایید.

راه‌های ارتباط با ما

آدرس: اراک، شهرک صنعتی شماره 3 (خیرآباد)، فاز 3، انتهای خیابان 308
تلفن: 08633554112
فکس: 08633554093
همراه: 09189880073 عاشق‌حسینی  ایمیل: asagrating[at]gmail.com

با ما در تماس باشید