بست گریتینگ

همانطور که در بخش های مختلف معرفی گریتینگ و کاربردهای آن اشاره شده است، گریتینگ معمولا برای پر کردن کف سازه های فلزی، ساخت پله، پاگرد، پوشش کانال و گاتر و به طور کلی جهت ایجاد و اصلاح محل رفت و آمد اپراتور یا وسایل نقلیه کاربرد دارد.

به همین ترتیب نصب گریتینگ بسته به نوع سازه و کاربرد آن با روشهای مختلفی در صنعت انجام می گیرد.

به عنوان مثال جوشکاری، پیچ و مهره، پلیت سوراخدار، رول بولت، دستک و بتن ریزی و بست گریتینگ.

روش اتصال جوش گریتینگ معمولا توصیه نمی شود. به این دلیل که علاوه بر از بین رفتن پوشش گالوانیزه گریتینگ، امکان جابجایی قطعه در مواقع نیاز وجود ندارد.

برای کانال های آب و فاضلاب نیز روش رول بولت به همراه پلیت بهترین انتخاب است. هرچند در مواردی که به علت عبور کامیون و بارهای زیاد از روی گریتینگ، مجبور به استفاده از گریتینگ قوی تر با وزن بیشتری هستیم، نیازی به این کار نیست.

اما روش استاندارد نصب گریتینگ، استفاده از بست گریتینگ گالوانیزه بوده که محاسن خاص خود را دارد. نصب آسان و سریع، خطر کمتر برای نصاب گریتینگ، هزینه پایین نصب، عدم آسیب رسانی به گالوانیزه گریتینگ، امکان جابجایی گریتینگ در زمان تعمیر و اورهال از فواید بست گریتینگ است.

بست گریتینگ را در دو نوع پوشش گالوانیزه گرم و سرد تولید می کنند که با توجه به مقاومت بیشتر و طول عمر بالاتر، استفاده از بست گریتینگ گالوانیزه گرم توصیه می شود.

قطعات تشکیل دهنده بست گریتینگ، ابرویی (قطعه M شکل)، چنگکی (جهت اتصال سازه به چشمه گریتینگ)، پیچ، مهره و واشر هستند.

بست گریتینگ

کلمپ گریتینگ

راه‌های ارتباط با ما

تماس با آسا گریتینگ

دفتر مرکزی: اراک، خ هپکو، خ نواب، نبش کوچه وحدت، ساختمان مارال، طبقه 3، واحد 5
تلفن:
08691010110
پیام:
09001201810
کارخانه: اراک، شهرک صنعتی شماره 3 (خیرآباد)، فاز 3، انتهای خیابان 308
کد پستی: 3837141439
تلفن: 08633554112
فکس: 08633554093
قیمت گریتینگ با اولین تماس