گریتینگ استنلس استیل

گریتینگ ساخته شده با استفاده از متریال فولاد ضد زنگ و یا همان استنلس استیل که معمولا به روش جوشکاری با گاز میکس کورگون (ترکیبی از اکسیژن و دی اکسید کربن) و سیم جوش استیل تولید می شود را گریتینگ استنلس استیل می گویند.

بیشترین استفاده از گریتینگ استیل در صنایع غذایی، داروسازی، شیمیایی و پتروشیمی بوده که در انواع گریتینگ تسمه در تسمه، گریتینگ تسمه در نیم تسمه و گریتینگ تسمه در میلگرد ساخته می شود.

گریتینگ استنلس استیل را از ورق فولاد زنگ نزن (استیل 304) که به اندازه ارتفاع گریتینگ برش خورده و به شکل تسمه درآمده است، تولید و با روش MIG MAG، سیم جوش استنلس استیل و گاز میکس Corgon جوشکاری می شود. روش ساخت گریتینگ استیل به صورت دستی بوده و مراحل تولید آن کاملا مشابه گریتینگ فلزی گالوانیزه است.

در بعضی موارد مشاهده شده است برای ایجاد درخشندگی در گریتینگ استیل، پس از آماده شدن و تمیزکاری نهایی، آنها را به مدت معینی در وان اسید قرار می دهند تا مواد زائد احتمالی از روی آن برداشته شود.

با توجه به نوسانات بازار در سالهای اخیر، محاسبه قیمت گریتینگ استیل به صورت روزانه انجام شده و اعتبار آن حداکثر 1 روز کاری می باشد.

گریتینگ استنلس استیل

راه‌های ارتباط با ما

آدرس: اراک، شهرک صنعتی شماره 3 (خیرآباد)، فاز 3، انتهای خیابان 308
تلفن: 08633554112
فکس: 08633554093
ایمیل: asagrating[at]gmail.com

با ما در تماس باشید