گریتینگ الکتروفورج

برخی استانداردهای صنعتی و نقشه های طراحی شده، پیمانکار را مجاب به استفاده از گریتینگ الکتروفورج می کند. این نوع گریتینگ با استفاده از تجهیزات و دستگاه تولید گریتینگ اتوماتیک به روش جوش الکتروفورج ساخته می شود. درواقع رابط گریتینگ (چهارپهلوی تابیده) را با اعمال جریان بسیار بالای برق و نیروی پرس، به تسمه های باربر گریتینگ فورج می کنند. به عبارت دیگر باربر و رابط در یکدیگر ذوب شده و گریتینگ الکتروفورج به صورت قطعه ای یک تکه و بدون درز تولید می شود.

در گریتینگ الکتروفورج تسمه های باربر به صورت شاخه روی دستگاه چیده شده و سپس با تنظیم چشمه (مشبندی) گریتینگ، قطعات رابط به صورت اتوماتیک تا انتهای گریتینگ فورج می شوند که معمولا به صورت پنل هایی به ابعاد 1*6 متر ساخته می شوند. سپس مطابق با ابعاد سفارش گریتینگ برش خورده و فریم آن نصب و به روش co2، جوشکاری می شود.

از مزایای گریتینگ الکتروفورج می توان به حذف مرحله پانچ تسمه، حذف جوشکاری چشمه ها، عدم وجود درز در محل اتصال رابط به باربر و سرعت تولید بیشتر اشاره کرد. البته نباید از مشکلاتی همچون محدودیت ابعادی، دو تکه شدن گریتینگ با طول رابط بیشتر از 1 متر و محدودیت نوع گریتینگ صرف نظر کنیم. درواقع گریتینگ الکتروفورج تنها به صورت تسمه در چهارپهلوی تابیده تولید می شود و این دستگاه توانایی ساخت گریتینگ در انواع تسمه در تسمه، تسمه در نیم تسمه و تسمه در میلگرد را ندارد.

گریتینگ الکتروفورج را نیز پس از تولید با پوشش گالوانیزه گرم، آبکاری کرده تا در برابر خوردگی مقاوم شود.

گریتینگ الکتروفورج

راه‌های ارتباط با ما

تماس با آسا گریتینگ

دفتر مرکزی: اراک، خ هپکو، خ نواب، نبش کوچه وحدت، ساختمان مارال، طبقه 3، واحد 5
تلفن:
08691010110
پیام:
09001201810
کارخانه: اراک، شهرک صنعتی شماره 3 (خیرآباد)، فاز 3، انتهای خیابان 308
کد پستی: 3837141439
تلفن: 08633554112
فکس: 08633554093
قیمت گریتینگ با اولین تماس