کاربرد گریتینگ

اگر بخواهیم در ارتباط با مکانهای مورد استفاده و کاربرد گریتینگ صحبت کنیم، با دامنه وسیعی از اطلاعات و شاخه های مختلفی از زندگی شهری و کار مواجه خواهیم شد.

به عنوان مثال برای کاربرد گریتینگ در صنعت می توان به فرش کردن سازه های فلزی و غیر فلزی صنعتی، پوشش و دریچه کانال فاضلاب و آب، کف پله و پاگرد، سکوهای نفتی، صنایع پتروشیمی و پالایشگاه، تأسیسات حرارتی و برودتی، نیروگاه های برق فشار قوی، سازه های مخابراتی، دکل ها، سیلوهای ذخیره گندم و غلات، صنایع غذایی و موارد فراوانی از این دست اشاره کرد.

همچنین کاربرد گریتینگ در شهرسازی از طیف گسترده تری نسبت به صنعت برخوردار بوده و امروزه با وجود شرایط خاص شهرنشینی و پیشرفت ساختار فیزیکی شهر، از گریتینگ استفاده بیشتری می شود.

برای معرفی کاربردهای گریتینگ در شهر می توان به مواردی همچون پوشش جدول خیابان ها، دریچه های فاضلاب، منهول، کف پله فرار و پاگرد برج های مسکونی، راه پله های گردان یا  اسپیرال، گریتینگ پوشش باغچه و دور درختی، آب نما، سازه های تبلیغاتی نظیر بیلبوردها، پوشش کانال پارکینگ های خصوصی و عمومی، حفاظ پنجره و خانه باغ، نمای ساختمان های شیشه ای، پل های مقابل پارکینگ و حیاط منزل مسکونی اشاره کرد.

همانظور که ملاحظه فرمودید، می توان با جایگزین کردن گریتینگ گالوانیزه به جای برخی سازه های ضعیف و نازیبا نظیر قوطی کشی، علاوه بر ایجاد زیبایی ظاهری، حس اطمینان خاطر را به شهروندان و ساکنین محترم، هدیه دهیم.

کاربرد گریتینگ

راه‌های ارتباط با ما

تماس با آسا گریتینگ

دفتر مرکزی: اراک، خ هپکو، خ نواب، نبش کوچه وحدت، ساختمان مارال، طبقه 3، واحد 5
تلفن:
08691010110
پیام:
09001201810
کارخانه: اراک، شهرک صنعتی شماره 3 (خیرآباد)، فاز 3، انتهای خیابان 308
کد پستی: 3837141439
تلفن: 08633554112
فکس: 08633554093
قیمت گریتینگ با اولین تماس