کاربرد گریتینگ در صنعت

همانطور که می دانید، گریتینگ در صنعت، کاربرد وسیعی داشته که عمده مورد استفاده گریتینگ در صنعت، پوشش کف سازه های فلزی و فایبرگلس می باشد. همچنین جهت تردد کارکنان سایت یا کارخانه در بین طبقات مختلف آن سازه، از کف پله گریتینگ و پاگرد گریتینگ با پوشش گالوانیزه گرم استفاده می کنند.

از دیگر موارد کاربرد گریتینگ در صنعت، پوشش گاتر، کانالهای آب و فاضلاب کارگاهها و کارخانه های صنعتی، صنایع برق و مخابرات، کشاورزی، سیلوهای صنعتی، کشتی سازی و سکوهای نفتی می باشد.

در این بین صنایع نفت، گاز، پتروشیمی و پالایشگاه ها سهم بسیار زیادی از مصرف گریتینگ کشور را به خود اختصاص می دهند. بیشترین نوع دیتیل گریتینگ کاربری در صنایع نفت و گاز، نوع گریتینگ تسمه در میلگرد آجدار یا همان گریتینگ میلگرده بوده. دلیل این انتخاب، وزن کم آن به نسبت مقاومت بالا و همچنین به علت وجود آج در میلگرد، اصطکاک بیشتری داشته و از امنیت بالاتری برخوردار است.

اما اگر در محل هایی نیاز به زیبایی ظاهری بیشتری داشته باشیم از گریتینگ تسمه در تسمه و یا تسم در نیم تسمه نیز استفاده می شود.

برای آشنایی بیشتر با کاربرد گریتینگ در صنعت به زیرمجموعه این مطلب مراجعه نموده و به صورت کامل، مشروح هرکدام از موارد را مطالعه و بررسی نمایید.

راه‌های ارتباط با ما

آدرس: اراک، شهرک صنعتی شماره 3 (خیرآباد)، فاز 3، انتهای خیابان 308
تلفن: 08633554112
فکس: 08633554093
همراه: 09189880073 عاشق‌حسینی  ایمیل: asagrating[at]gmail.com

با ما در تماس باشید